Gdzie znajdziesz cudowne podkłady pod podłogi?

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się obudzić o bardzo wczesnej porze tylko dlatego, że Twój sąsiad chodził po domu w butach? Jeżeli chcesz możemy podpowiedzieć jak temu zaradzić.

Najważniejsze aby ustalić co jest tego powodem? Odpowiedź jest dziecinnie prosta: otóż dźwięk roznosi się, dlatego że podkłady podłogowe są najczęściej bardzo słabej jakości. Jeden problem rozwiązany, ale jak znaleźć te najlepsze? Na to pytanie również znajdziecie rozwiązanie. Otóż świetną ofertę proponuje sklep http://podlogi24.net. 

profesjonalny podklad pod panele

Co tam znajdziecie? Przede wszystkim profesjonalne podkłady wyciszające w najróżniejszych kolorach (czarnym, brązowym, zielonym, szarym), grubościach (1-3 mm) oraz cenie. Towary są godne zaufania, z najlepszych materiałów i, w niektórych wypadkach, bardzo niskiej kwocie. Nadają się doskonale pod panele podłogowe, tłumią odgłosy chodzenia oraz, zależnie od rodzaju, wyrównują niewielki nierówności podłoża. 

Niektóre rodzaje podkładów:

  • korkowe
  • wyciszające panele
  • kwarcowe
  • gumo-korkowe
  • laminowe i drewniane.

Podkłady kwarcowe sklep oferuje, w przeciwieństwie do wielu innych sklepów, profesjonalne podklady oraz wykładziny dywanowe. Charakterystyka: tłumią kroki, wykazują dużą wytrzymałość na odkształcanie, redukują dźwięki transmicyjne (hałas słyszany piętro niżej), wyciszają pomieszczenie i pochłaniają wodę. 

Nie wiesz jak zamontować podkład? Oto sposób na przykładzie panelów wyciszających:

Ułóż podkład w rzędach, logo firmy powinno znajdować się na górze i równolegle do kierunku układania. W pierwszym rzędzie należy do ściany dopasować skrzydło podkładu. Później odciąć folię tak, aby zostało jej jedynie 2 mm. Następnie ułożyć drugi rząd obok pierwszego i ununąć pasek samoprzylepny i odchylić folię zabezpieczającą na na drugi brzeg. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie czy czy podkład do siebie ściśle przylega, a folia mocno się trzyma. W ostatnim rzędzie powinno się wywinąć na ścianę 1 cm podkładu. Aby połączyć rolki należy użyć taśmy odpornej na wilgoć. Gotowe!

Jeżeli na początku nie byłeś przekonany to mam nadzieję, że po przeczytaniu tego tekstu podejdziesz o wiele bardziej pozytywnie do podkładów kwarcowych.