Apartamenty w Zakopanem

Miłośnicy muzeów będą zadowoleni, jeśli pojadą do Zakopanego. Tym bardziej, jeśli interesuje ich zakopiański styl. Można zobaczyć jak to się zaczęło i jak to dzisiaj wygląda. Ten styl, który dzisiaj widzimy wcale nie jest taki stary jakby nam się wydawało. Wszystko zostało zapoczątkowane przez Stanisława Witkiewicza chodząc po Zakopanem zobaczymy, które budynki są budowane w tym stylu, a które nie. Głównie buduje się w tym stylu pensjonaty, ale i zwykłe domy. Jeśli ktoś nie przepada za muzeami i nie po to przyjechać do Zakopanego to znajdzie dla siebie miejsce do zabawy i spacerów. Miasto samo w sobie może nie jest duże, ale ma idealne położenie. Mamy wszędzie blisko i można je traktować, jako bazę wypadową. Dla osób, które mimo wszystko chcą spędzić tam czas, a nie zwiedzać okolice można polecić Krupówki. Oczywiście trzeba lubić chodzić, bo ulica ma kilometr w jedną stronę. Jeśli przejdziemy ją kilka razy dziennie to zrobimy sporo kilometrów, ale wielu z nas ruch się przyda. Możemy trenować przed pójściem w góry.

Wynajmujemy nocleg

Największe zainteresowanie, jeśli chodzi o noclegi jest apartamentami. Można je tanio wynająć i można być bardzo blisko centrum. Przykładem będzie tutaj apartament Lazur, który jest przeznaczony dla maksymalnie czterech osób. Z apartamentu na Krupówki dostaniemy się w pięć minut. Apartament składa się z salony gdzie znajduje się dwuosobowa sofa oraz z sypialni gdzie jest małżeńskie łoże. Oczywiście jest aneks kuchenny, w którym znajdziemy zmywarkę, lodówkę, płytę ceramiczną i potrzebne naczynia i sztućce. Balkon to jednocześnie ogród zimowy.

W apartamencie mamy na wyposażeniu wszystko, dlatego niczego z domu zabierać nie musimy. Chcąc zarezerwować ten apartament trzeba odwiedzić stronę apartamenty Zakopane. Tutaj wszystko jest opisane, mamy też kalendarz i będziemy mogli sprawdzić czy są jeszcze wolne terminy. Ten apartament jest bardzo popularny ze względu na lokalizacje, dlatego trzeba się będzie spieszyć żeby nas ktoś nie ubiegł.